Rozprawiamy się z mitami o smogu. "3 dni czytaliśmy Wikipedię, więc jesteśmy ekspertami" [MAKE POLAND GREAT AGAIN odc. 12]

MAKE POLAND GREAT AGAIN
04.12.2017 17:25
Wraz z nadejściem zimy i chwilą, gdy mieszkańcy zaczynają palić w piecach meblami i starymi kapciami, niczym bumerang powraca temat smogu. My postanowiliśmy się przyjrzeć towarzyszącym mu mitom.
Komentarze (12)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: rpw

  Oceniono 6 razy 6

  Świetny odcinek MLH.

 • avatar

  janbar22

  Oceniono 2 razy 2

  Sam program: ważny, ciekawy max dowcipny. A ostatnie 2 minuty - trafione w punkt: wolimy walić konia o "jest pan zerem panie ziobro" czy o innych g.wnach niż zająć się najważniejszymi sprawami.
  Jesteście jedynym programem, który zajmuje się sprawami ważnymi tłumacząc je w spsób przystepny i zajebiście zabawny, a niska oglądalność tylko smuci.
  Trzymam kciuki i fajnie, że powróciliście trochę do prostackich żartów, lubię to bardzo. Na prawdę.

 • avatar

  Gość: Sylwia

  Oceniono 1 raz 1

  Uśmiałam sie bardzo, uśmiałam sie przez łzy. Tak trzymać - robicie kawał świetnej roboty, co niestety potwierdza póki co średnia oglądalność. Ja do Was wracam co tydzień :)

 • avatar

  Gość: Lego

  Oceniono 1 raz 1

  Jestescie super, tak trzymac

 • avatar

  Gość: stumel

  Oceniono 1 raz 1

  Mi się podoba. Chłopaki z dystansem, opowiadają o nas wszystkich.
  Czego brakuje ciemniakom - prawakom.

 • avatar

  erpe

  Oceniono 1 raz 1

  Śmiech psuje mi całą zabawę i radość oglądania Was. Niestety nie trawię tego typu humoru.

 • avatar

  Gość: Danny

  Oceniono 1 raz 1

  tnie :(

 • avatar

  demetria11

  0

  Świetny odcinek! Aż nie ma czym oddychać :)

 • avatar

  Gość: Dawny fan

  Oceniono 1 raz -1

  Chłopaki powiem Wam ze jest mi smutno. Pamiętaj jak zaczynaliście z Make life harder. Było śmiesznie, polsko i groteskowo. Kumam ze w dobie popularności youtuba daliście sie namówić na format wideo, ale czy naprawde nie przeczuwaliscie co bedzie oznaczać współpraca z wyborcza? Przecież to jaki wam się zarzuca kaganiec widać w każdym odcinku i oglądając wasze miny mam wrazenie ze myślicie tylko Ile jeszcze odcinków musicie odbębnić zanim skończy sie wam kontrakt. Wcale sie temu nie dziwie bo MPGA jest lekko mówiąc żenujące. Z duetu trafnie i na luzie punktującego polskie absurdy, niekiedy jadąc po bandzie, dzis podejmujecie tematy wygodne tylko dla zleceniodawcy stając sie kolejnym trybikiem w walce o umysły srednio rozgarniętych ale majacych o sobie wyższe mniemanie przedstawicieli „klasy średniej”. Szkoda. Mam nadzieje ze kiedyś zobacze was gdzieś w niezależnej odsłonie. Btw nie twierdze ze walka ze smogiem to nieważny temat. Moze nawet warty pożartowania. Ale poprostu od strony produkcyjnej widać jak duzo wam tam upychają propagandy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX